dominfor.pl

Powrót do wyników wyszukiwania

Łódź wynajmę lokal

Cena: 12 000 zł (15 zł za m2)
Miejscowość: Łódź, Dzielnica: Widzew, ul. Szaniawskiego 5, woj. łódzkie
Powierzchnia: 821 m2
Prawo do nieruchomości: własność
Informacje dodatkowe:


Opis:

Ogłosznie nieaktywne (może być nieaktualne).


Do wynajęcia Hala produkcyjno- magazynowa 821m2 Łódź
 
Lokal jest wolny od 01 lipca 2011- ale oglądać i negocjować można od dziś !
 
Parter budynku w skład którego wchodzą hale produkcyjno – magazynowe o łącznej powierzchni 821 metrów kwadratowych oraz dodatkowym zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni ponad 100 m.kw.
 
Charakterystyka pomieszczeń : Posiadamy do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 822 metrów kwadratowych wraz z zapleczem socjalno-biurowym o powierzchni ponad 100 m.kw. Wysokość pomieszczeń w części produkcyjnej 3,65 m. Oferowane lokale znajdują się na parterze budynku produkcyjno – magazynowego, którego całkowita powierzchnia wynosi prawie 2000 m.kw ( piętro budynku jest aktualnie wynajęte ). Oferowana hale nie posiadają żadnych podpór dzięki czemu aranżacja wnętrza jest całkowicie dowolna. Podłoga wszystkich pomieszczeń pokryta jest tworzywem sztucznym, co sprawia, że utrzymanie czystości nie stanowi problemu. Oferowane pomieszczenia są doskonale oświetlone.
 
Ogrzewanie : Lokalna kotłownia zbudowana w oparciu piec na ekogroszek o mocy 150 kW, ogrzewa całość budynku i jednocześnie zapewnia odpowiednią temperaturę pracy ( + 18oC ) we wszystkich lokalach.
 
Łączność telefoniczna : na terenie obiektu zorganizowana jest przez łącze bezpośrednie, czyli każdy z najemców może indywidualnie złożyć wniosek do np. TP S.A. o przydzielenie odrębnego numeru telefonu, wniosek z pewnością zostanie rozpatrzony pozytywnie ponieważ do obiektu doprowadzone jest nowe wieloparowe łącze telefoniczne pozwalające na przyłączenie dużej liczby abonentów.
 
Dojazd : Oferowane lokale znajdują się na terenie nieruchomości oddalonej o 1,5 km od centrum handlowego Selgros. Aktualnie rozpoczęto już prace polegające na modernizacji ulicy Rokicińskiej oraz rozpoczęto budowę węzła autostrady A1. Po zakończeniu przebudowy i poszerzeniu ulicy dojazd do centrum będzie wyjątkowo szybki. W pobliżu na ul. Szaniawskiego znajduje się krańcówka autobusu, a dodatkowo ulicą Rokicińską przebiegają inne linie komunikacji miejskiej łączące wschodnie rejony miasta z Centrum. Dodatkowo do nieruchomości prowadzi dogodny dojazd dla samochodów ciężarowych. Utwardzony parking, około 300 - 400 metrów kwadratowych, znajduje się bezpośrednio przed budynkiem, zaś plac manewrowy dla TIR-ów na pozostałej części nieruchomości.
 
Dodatkowe zalety oferowanych pomieszczeń :
-W przypadku korzystania przez najemcę z urządzeń o dużym poborze mocy istnieje możliwość dostarczenia zasilania o mocy do 100 kW. (  wyjątkowych sytuacjach jest możliwe zwiększenie mocy do 200 kW )
-Istnieje możliwość adaptowania całości lub części hali na biura
-Istnieje możliwość korzystania ze spalinowego wózka widłowego.
- Istnieje możliwośc dodatkowej dzierżawy placu o powierzchni około 1000 m.kw
 
Zabezpieczenia : Teren nieruchomości jest dozorowany przez koncesjonowaną agencję ochrony mienia, a dodatkowo oferowane do wynajmu lokale wyposażone są w instalację alarmową.
 
Cena : Cena najmu wszystkich pomieszczeń, a jest to prawie 1000 metrów kwadratowych, wynosi 1*** zł + podatek VAT miesięcznie, co w przeliczeniu na 1 metr kwadratowy najmowanego lokalu wynosi 12 zł, przy czym cena zawiera prawie wszystkie koszty związane z korzystaniem z lokalu , są  to opłaty takie jak :  woda, wywóz nieczystości płynnych, wywóz odpadów stałych ( do 1 metra sześciennego, miesięcznie,  ochrona fizyczna obiektu. Opłata za korzystanie z ogrzewania jest ustalana indywidualnie z każdym klientem i ma ścisły związek z charakterem prowadzonej przez niego działalności.
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonym planem budynku oraz galerią w której znajdują się liczne zdjęcia oferowanych lokali. Zapraszamy do odwiedzin nieruchomości i osobistej oceny oferowanych pomieszczeń.
Kontakt
Adres : „Maxima” P.P.H.U. 
92 - 617 Łódź ,
ul. Szaniawskiego 5 ( Widzew )
Telefony : ( + 42 ) 648 83 38 ,  fax 648 83 06 ,  0 - 60*** 244 , 
e-mail : maxima@maxima***
 
CENA :  1*** zł + podatek VAT

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Maxima


Platforma ogłoszeniowa dominfor.pl to skuteczna promocja i sprzedaż (wynajem) Twojej nieruchomości.

Dodaj ogłoszenie | Regulamin | Polityka cookies | Kontakt

Nieruchomości Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław - ogłoszenia 0.01 s