dominfor.pl

Powrót do wyników wyszukiwania

Słupsk sprzedam dom

Cena: 239 000 zł (2 060 zł za m2)
Miejscowość: Słupsk, Dzielnica: Dębnica Kaszubska, woj. pomorskie
Powierzchnia: 116 m2
Liczba pięter: 0
Liczba pokoi: 7
Prawo do nieruchomości:
Informacje dodatkowe:Opis:

Ogłosznie nieaktywne (może być nieaktualne).


Komfort domu w cenie mieszkania...
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną na skraju lasu w Dębnicy Kaszubskiej. Osiedle Sosnowe położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Dolina Słupi zaledwie 12km od granic Słupska. Piękna okolica, zdrowe powietrze, cisza i spokój oraz wspaniała lokalizacja sprawią, że znajdziesz tutaj swoje miejsce, swoją ostoję. Posiadanie domu w tej okolicy pozwala połączyć zalety życia wiejskiego na łonie natury, w otoczeniu malowniczych lasów i jeziora .
Osiedle Sosnowe w I etapie składa się z 9 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Każdy DOM ma powierzchnię 116 m.kw wraz z ogrodem o powierzchni 100 m.kw.
Kompleks ma sieć elektryczną, kanalizacją z własnym oświetleniem. Teren osiedla zostanie w pełni zagospodarowany - powstanie oświetlona droga dojazdowa do budynków, chodniki, brama wjazdowa. Ogródek zostanie ogrodzony. Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy opcję wykończenia domków do standardu pod klucz…
Osiedle Sosnowe to kameralne osiedle domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położonych
w Dębnicy Kaszubskiej (ca. 14km od Słupska). Pierwszy etap składa się z 9 segmentów (domów jednorodzinnych) o powierzchni 116mkw. każdy oraz ogrodu dołączonego do domu o powierzchni ca 100mkw. Parter domu podzielony jest na poszczególne pomieszczenia, natomiast piętro domu zostaje puste do aranżacji przez przyszłych właścicieli. Parter domu ma powierzchnię 74mkw., piętra ma powierzchnię 42 mkw. Cena sprzedaży obejmuje stan deweloperski zamknięty.
Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, zadzwoń +4*** 40 11 17, +48 (59) 8 43 12 51
www.osiedlesosnowe******
PROMOCJA
*Cena 23*** zł brutto, obejmuje sprzedaż pierwszych 3 domków jednorodzinnych. Łączna powierzchnia jednego domu jednorodzinnego to 116mkw. użytkowych + ogród o powierzchni 100 mkw..

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Łukasz Szczypiński


Platforma ogłoszeniowa dominfor.pl to skuteczna promocja i sprzedaż (wynajem) Twojej nieruchomości.

Dodaj ogłoszenie | Regulamin | Polityka cookies | Kontakt

Nieruchomości Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław - ogłoszenia 0.01 s